Budowanie strategii marketingowej, określanie grupy docelowej, a następnie tworzenie kampanii i jej prezentacja - takie zadanie czekało naszą nastoletnią grupę w ramach zajęć marketingowych organizowanych we współpracy z Grupą Firm Com40. Nasi uczniowie prezentowali swoje koncepcje przed działem marketingu firmy. BRAWA dla nich za pomysły i odwagę. Wykonali zadanie na najwyższym poziomie.
Dziękujemy za fantastyczną atmosferę, profesjonalizm i zaangażowanie Grupie Firm 40.


