Nasz zespół

Smart Club powstał z pasji i pragnienia, by przekazywać młodym ludziom najcenniejsze lekcje, które mają wpływ na jakość całego życia. Do tak ważnego zadania wybieramy wyjątkowych ludzi, kierując się przy tym kilkoma najważniejszymi kryteriami.

Pasjonaci

Naszych trenerów pasjonuje pomaganie dzieciom i młodzieży w rozwijaniu umiejętności niezbędnych do szczęśliwego życia.

Eksperci

Mają wiedzę, doświadczenie i praktyczne umiejętności w obszarze, w którym szkolą. Wśród nas są psychologowie, przedsiębiorcy, którzy z powodzeniem rozwijają swoje biznesy, specjaliści od finansów, pedagodzy i nauczyciele z powołania.

Z bogatym myśleniem

Osoby, które patrzą szeroko na świat i są odważne w realizowaniu marzeń. Które nie skupiają się na tym, że coś jest trudne, ale szukają rozwiązań. Którzy w swoim życiu realizują cele. Którzy kochają wyzwania i chcą żyć nieprzeciętnie.

Charakter

W naszym zespole stawiamy także na ludzi z ukształtowanym charakterem. Dlatego, że dla nas liczy się nie tylko to, co osiągamy, ale także, kim się przy tym stajemy. Chcemy, by na młode pokolenia miały wpływ osoby, którym z powodu charakteru bylibyśmy w stanie zaufać. Którzy swoim życiem demonstrują wierność wartościom.

Poznaj naszych trenerów