„…wszystkie młode ssaki mają to samo zadanie: zaprogramować mózg poprzez żwawą i częstą zabawę. Setki badań (…) pokazują, że młode ssaki chcą zabawy, potrzebują zabawy, a pozbawione jej stają się społecznie, poznawczo i emocjonalnie upośledzone. Dzięki zabawie nabywają umiejętności, których będą potrzebować jako dorośli…”
Jonathan Haidt, „Niespokojne pokolenie”
Właśnie dlatego nasz kurs dla najmłodszych „Mali Odkrywcy” jest pełen zabawy!
To dla dzieci nie tylko wspaniała okazja do rozwoju, ale też przestrzeń do pięknego przeżywania dzieciństwa , do nawiązywania relacji, uczenia się współpracy i radzenia sobie z emocjami i przede wszystkim do dobrej zabawy
Bo dzieciństwo jest od tego, żeby bawić się na całego!
Zapraszamy do obejrzenia relacji z "Małych Odkrywców": - link do materiału - Uczą się przez zabawę
