Spotkanie "Droga do sukcesu"

Rodzice, Trenerzy oraz oczywiście Uczestnicy SMART CLUB - Szkoła Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży mogli posłuchać o tym, co jest ważne, by zrealizować marzenia, o tym, że przedsiębiorczość to przede wszystkim umiejętność radzenia sobie w życiu z wyzwaniami, szukanie rozwiązań w każdej sytuacji. Mogli także dowiedzieć się, jak wiele przedsiębiorczych postaw można w sobie rozwijać już w wieku szkolnym, co jest potrzebne, by skutecznie dopłynąć do celu. To była dla nas niezwykle inspirująca lekcja. Goście niezwykli, przesympatyczni, chętni, by dzielić się wiedzą. Wspaniale jest uczyć się od takich ludzi! To było pierwsze z cyklu spotkań "Droga do sukcesu", które nasza szkoła będzie regularnie organizować dla naszych Uczestników oraz ich Rodziców. Dziękujemy Pani Donata Ignaszak, Pani Marta Walczykiewicz, Pan Michał Ignaszak za podzielenie się doświadczeniem i tak cennymi lekcjami. Za moc życzliwości!!! Dziękujemy firmie Ignaszak - Autoryzowany Dealer VW Audi Skoda za pomoc w organizacji tego wydarzenia. To była pełna profesjonalizmu i serdeczności współpraca, mamy nadzieję, nie ostatnia. Dziękujemy trenerom Smart Club za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy Rodzicom naszych Uczestników i naszym Uczestnikom za przybycie.