O nas

Cześć!

Bardzo miło mi gościć Cię na naszej stronie.

Nazywam się Agnieszka Kubicka – Błońska i jestem założycielką Smart Clubu. Co to takiego? To Szkoła Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży, ale nie taka, która uczy tylko jak zakładać firmę, ale która rozwija w dzieciach i młodzieży kompetencje, dzięki którym idziemy przez życie pewnie i radzimy w nim  sobie bardzo dobrze.

Dlaczego założyłam taką szkołę? Bo bardzo często pracując z dorosłymi ludźmi jako szkoleniowiec i doradca słyszałam od nich, że takich praktycznych umiejętności powinniśmy uczyć się już na etapie szkolnym. Kiedy więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazały, że to ten czas, postanowiliśmy stworzyć innowacyjny projekt edukacyjny i rozpoczęliśmy budowanie Smart Clubu. Więcej o projekcie dowiecie się tutaj: https://www.smartclub.com.pl/nasza-szkola,152

Tworzenie szkoły rozpoczęło się 6 lat temu i z roku na rok zdobywamy cenne doświadczenie w uczeniu dzieci i młodzieży postawy przedsiębiorczej. Tworzenie tak dużego projektu nie jest możliwe w pojedynkę. Współpracuję ze wspaniałym zespołem przedsiębiorczych pasjonatów, którzy mają wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim wkładają serce, w to co robią. Inni z nami nie wytrzymują 😊

Więcej o nas: https://www.smartclub.com.pl/nasz-zespol

Od jakiegoś czasu rozwijając w dzieciach tak ważne kompetencje jak samodzielność, zaradność życiową, współpracę, zarządzanie pieniędzmi i wiele innych, potrzebnych w życiu, zaczęliśmy zauważać, że dzieciom nie wystarczą same zajęcia, potrzebują rodziców, którzy będą dla nich najważniejszymi trenerami postawy przedsiębiorczej na co dzień.

To rodzice odgrywają kluczową rolę, wyznaczając dzieciom cele i kreując sposób myślenie każdego dnia, a prawda jest taka, że nikt ich do takiej roli nie przygotowuje.

Jako rodzice radzimy sobie najlepiej jak umiemy, ale w niektórych obszarach potrzebujemy wsparcia.

I to wsparcie postanowiliśmy jako Smart Club zaoferować, rozpoczynając od 2022roku budowanie działań online, by dzielić się z rodzicami wiedzą i narzędziami, potrzebnymi, by uczyć swoje dzieci:

  • samodzielności i zaradności życiowej,
  • życia z innymi (bo nie jesteśmy samotnymi wyspami i umiejętność budowania relacji i współpracy jest tak ważna!),
  • i zarządzania pieniędzmi.

Dodatkowo postawiliśmy sobie za cel, by nasze działania ułatwiały życie rodzicom, by były na ile to możliwe, łatwe do zastosowania, nie wywracały życia do góry nogami, bo wiemy, że nikt nie ma na to czasu ani sił.

Zapraszamy Was więc do wspólnej przygody rozwijania w dzieciach przedsiębiorczej postawy, dzięki której będą radzić sobie dobrze w życiu, a Wy będziecie spać spokojniej😊

Będzie nam niezmiernie miło budować z Wami relację i Was wspierać.

Edukujemy dzieci, wspieramy rodziców!

Nasi partnerzy
Logo 1
Logo 2
Logo 3
Logo 4
Logo 5