Agnieszka Kubicka–Błońska - Właścicielka

Założycielka Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB.

Jest doradcą do spraw zarządzania zespołem, trenerem biznesu oraz coachem rozwoju zawodowego i osobistego. Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Właścicielka i założycielka firmy szkoleniowej "Centrum Rozwoju". Pasjonatka długich rozmów, podróży i zielonej herbaty. Od ponad 13 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji i motywacji. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych.

Od lat doradza w firmach jako zewnętrzny ekspert do spraw zarządzania zespołem. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi. Szkolenia w zakresie budowania zespołów dla zarządu i właścicieli kilkudziesięciu firm prowadziła w całej Polsce. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i szkoleń, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność realizacji celów firmy.

Współpracowała z Europejską Grupą Doradczą, międzynarodową firmą kosmetyczną, szkoliła kadrę menedżerską, dyrektorów i właścicieli dużych, małych i średnich firm; współpracowała z instytucjami (Urząd Marszałkowski w Łodzi, Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Urząd Skarbowy w Złotoryi, Urząd Pracy w Poznaniu i in.) i bankami (Bank Spółdzielczy). Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby, wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: "Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Jak zbudować poczucie własnej wartości”, „Odkryj swój potencjał”) a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”. Była prelegentką na konferencjach (Atelier Kompetencji, „Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”, Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, Konferencja Związku Pracodawców Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych) oraz wystąpieniach motywacyjnych i budujących poczucie wartości dla młodzieży organizowanych w szkołach, bibliotekach, kinie Helios.

W 2011r. powstała jej firma "Centrum Rozwoju", która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia, doradztwo ds. zespołu i sesje coachingowe m.in. w zakresie odkrywania potencjału, rozwijania kwalifikacji zawodowych, budowania motywacji i zaangażowania.

Jest inicjatorką i organizatorką Projektu Szkoła Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży Smart Club. Autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, obecnie współpracuje m.in. z miesięcznikiem Benefit. W 2010 r. została laureatką konkursu dziennikarskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach-lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych. W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”. Była pomysłodawcą i koordynatorem projektu "Pomoc na czasie".  Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu.

W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi - rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.